Eindstanden RSB-competitie seizoen 1971/1972
Promotieklasse Eerste klasse A Eerste klasse B
1. Schiebroek 1 7 14 42˝ K 1. Maassluis 1 7 14 44˝ K 1. Messemaker 1 7 13 44˝ K
2. Europoort 3 7 9 36 2. Shah Mata 1 7 9 37˝ 2. W.S.V. 1 7 13 42˝
3. RSR Ivoren Toren 1 7 8 36 3. Dordrecht 2 7 8 36˝ 3. Capelle 1 7 7 38
4. Het Westen Regina 1 7 7 34˝ 4. Charlois 3 7 8 36 4. Hillegersberg 1 7 7 34
5. Schiedam 1 7 7 34 5. NRSG W. Steinitz 2 7 7 36˝ 5. NRSG W. Steinitz 3 7 7 33˝
6. H.V.O. 1 7 7 34 6. Spijkenisse 1 7 6 35˝ 6. Het Westen Regina 2 7 4 28
7. Spangen 2 7 3 34˝ D 7. Overschie 2 7 4 35˝ D 7. Charlois 4 7 3 30˝ D
8. Rotterdam 3 7 1 28˝ D 8. Sliedrecht 1 7 0 18 D 8. Tediro 1 7 2 29 D
Tweede klasse A Tweede klasse B Tweede klasse C
1. De Zwarte Pion 1 7 11 43˝ K 1. Dordrecht 3 7 11 44˝ K 1. Europoort 4 7 10 40˝ K
2. Rock 1 7 11 39˝ 2. Grostacon 1 7 10 42 2. Het Houten Paard 1 7 9 37
3. Wester Toren 1 7 10 43˝ 3. IJsselmonde 1 7 8 36˝ 3. H.V.O. 2 7 9 35
4. Eeuwig Schaak 1 7 8 42 4. Rotterdam 4 7 8 34˝ 4. Shell 1 7 7 40˝
5. Onésimus 1 7 7 32˝ 5. Unilever 1 7 7 35 5. Schiedam 2 7 7 33˝
6. Ashtapada 1 7 6 30˝ 6. Shah Mata 2 7 6 33˝ 6. Overschie 3 7 6 35˝
7. Spangen 4 7 3 26˝ 7. Papendrecht 1 7 6 32 7. Spangen 3 7 5 31
8. Shah Mata 3 7 0 22 D 8. Eeuwig Schaak 2 7 0 22 D 8. Schiebroek 2 7 3 26˝ D
Tweede klasse D Derde klasse A Derde klasse B
1. Krimpen a/d IJssel 1 7 14 46˝ K 1. Messemaker 2 7 13 37˝ K 1. RSR Ivoren Toren 2 7 13 40˝ K
2. Europoort 5 7 10 38 2. W.S.V. 2 7 11 33 2. Europoort 6 7 11 33
3. Berkel 1 7 8 39˝ 3. Capelle 2 7 10 36˝ 3. G.E.B. 1 7 10 36
4. Reeuwijk 1 7 8 39 4. Lekkerkerk 1 7 9 28˝ 4. Hermandad 1 7 7 29
5. E.B.S.V. 1 7 7 35˝ 5. De IJssel 1 7 5 24 5. Capelle 3 7 7 25˝
6. NRSG W. Steinitz 4 7 5 29˝ 6. Tediro 2 7 4 24˝ 6. De Zwarte Pion 2 7 4 28˝
7. Lombardijen 1 7 3 32 7. Schiebroek 3 7 3 20 7. Hillegersberg 3 7 4 21˝
8. Charlois 5 7 1 20 D 8. Krimpen a/d IJssel 2 7 1 20 D 8. Charlois 6 7 0 10˝ D
Derde klasse C Derde klasse D Vierde klasse A
1. Groenoord 1 7 12 39 K 1. Alblasserdam 1 7 14 43 K 1. Industromontaza 1 7 14 46˝ K
2. Heyplaat 1 7 10 32˝ 2. Hillegersberg 2 7 10 32 2. Overschie 4 7 12 37˝
3. Spijkenisse 2 7 9 31˝ 3. Spangen 5 7 9 28˝ 3. Berkel 2 7 10 35
4. H.V.O. 3 7 6 26˝ 4. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7 8 32˝ 4. Het Westen Regina 4 7 5 26
5. Het Houten Paard 2 7 6 25 5. Sliedrecht 2 7 6 25 5. Spijkenisse 4 7 5 24˝
6. Shell 2 7 5 24˝ 6. S.D.K. 1 7 4 22˝ 6. Onésimus 3 7 4 19˝
7. Het Westen Regina 3 7 5 23 7. RSR Ivoren Toren 3 7 3 21 7. Shah Mata 5 7 3 18˝
8. Unilever 2 7 3 22 D 8. Papendrecht 2 7 2 19˝ D 8. Unilever 3 7 3 16˝
Vierde klasse B Vierde klasse C Vierde klasse D
1. Grostacon 2 7 14 42˝ K 1. Ontspanning 1 7 11 33˝ K 1. Onésimus 2 6 9 31˝ K
2. Dordrecht 4 7 12 42 P 2. Ashtapada 2 7 10 35 P 2. Schoonhoven 1 6 9 30˝ P
3. Vierpolders 1 7 8 31˝ 3. Wester Toren 2 7 10 33 3. Shah Mata 4 6 9 29˝
4. Eeuwig Schaak 3 6 7 24 (*) 4. Maassluis 2 7 8 30˝ 4. N.N.P.V 1 6 6 26
5. Beijerland 2 7 6 26 5. Schiedam 4 7 8 29˝ 5. Reeuwijk 2 6 6 21
6. 't Springende Peert 1 6 3 20˝ (*) 6. Spijkenisse 3 7 7 31˝ 6. W.S.V. 3 6 3 20
7. Alblasserdam 3 7 2 17 7. Lombardijen 2 7 1 16 7. Lekkerkerk 2 6 0 10
8. Westmaas 2 (-2) 7 -2 12˝ 8. Het Houten Paard 3 7 1 15
(*) 6 wedstrijden gespeeld
Vierde klasse E Vierde klasse F
1. Beijerland 1 6 10 30 K 1. Schiedam 3 7 14 42˝ K
2. Maasdam 1 6 9 28˝ P 2. Rock 2 7 12 36˝ P
3. Westmaas 1 6 8 27 3. Europoort 7 7 10 37˝
4. Sliedrecht 3 6 7 25˝ 4. Hermandad 2 7 6 28
5. Alblasserdam 2 6 5 22 5. Wester Toren 3 7 6 23˝
6. Numansdorp 1 6 2 22˝ 6. IJsselmonde 2 7 6 22
7. Papendrecht 3 6 1 12˝ 7. Het Westen Regina 5 7 2 16
8. Krimpen a/d IJssel 3 7 0 18