Eindstanden RSB-competitie seizoen 1977/1978
Promotieklasse Eerste klasse A Eerste klasse B
1. Spangen 2 7 10 37˝ K 1. Schiedam 1 7 11 43 K 1. Dordrecht 2 7 12 41˝ K
2. Charlois Europoort 3 7 9 39 2. Messemaker 2 7 10 38 2. Eeuwig Schaak 1 7 12 40˝
3. Krimpen a/d IJssel 1 7 9 37 3. E.B.S.V. 1 7 8 38 3. Volmac-Rotterdam 3 7 9 38˝
4. NRSG W. Steinitz 1 7 9 36˝ 4. Capelle 1 7 8 34 4. RSR Ivoren Toren 1 7 7 37
5. Schiebroek/W.Regina 1 7 8 37 5. Maassluis 1 7 7 36˝ 5. Shah Mata 1 7 7 36˝
6. Groenoord 1 7 6 32 6. H.V.O. 1 7 5 33 6. Vierpaarden 1 7 6 35
7. Messemaker 1 7 3 30˝ D 7. Schiebroek/W.Regina 2 7 4 27˝ D 7. Sliedrecht 1 7 3 29˝ D
8. Charlois Europoort 4 7 2 30˝ D 8. Hillegersberg 1 7 3 30 D 8. Charlois Europoort 5 7 0 21˝ D
Tweede klasse A Tweede klasse B Tweede klasse C
1. Overschie 3 7 14 48˝ K 1. Dordrecht 3 7 9 40˝ K 1. Krimpen a/d IJssel 3 7 13 44˝ K
2. Schiedam 2 7 10 40 2. Zwijndrecht 1 7 9 39˝ 2. Volmac-Rotterdam 4 7 10 41
3. Shell 1 7 8 37 3. De Zwarte Pion 1 7 9 38˝ 3. NRSG W. Steinitz 2 7 10 40
4. Berkel 1 7 8 32˝ 4. 't Springende Peert 1 7 7 35˝ 4. Wester Toren 1 7 7 35˝
5. H.V.O. 2 7 7 37 5. Beijerland 1 7 6 33 5. W.S.V. 1 7 6 37
6. Schiebroek/W.Regina 3 7 5 30˝ 6. Spijkenisse 1 7 6 31˝ 6. Messemaker 3 7 6 30˝
7. RSR Ivoren Toren 2 7 3 31˝ D 7. Volmac-Rotterdam 5 7 6 31 7. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7 4 28˝
8. Hillegersberg 2 7 1 23 D 8. Alblasserdam 1 7 4 30˝ D 8. Capelle 2 7 0 23 D
Tweede klasse D Derde klasse A Derde klasse B
1. Spangen 3 7 13 44 K 1. Het Zwarte Paard 1 7 14 39˝ K 1. Schoonhoven 1 7 12 36˝ K
2. IJsselmonde 1 7 12 44˝ 2. Unilever 1 7 12 37˝ 2. Moerkapelle 1 7 12 35
3. Charlois Europoort 6 7 9 35˝ 3. Het Houten Paard 3 7 9 29 3. Krimpen a/d IJssel 4 7 8 27
4. Shah Mata 2 7 6 32˝ 4. Schiebroek/W.Regina 4 7 8 32˝ 4. E.B.S.V. 2 7 7 29
5. Lombardijen 1 7 6 32˝ 5. H.V.O. 3 7 5 27˝ 5. Messemaker 4 7 5 24˝
6. Krimpen a/d IJssel 3 7 6 31˝ 6. Schiedam 4 7 4 20 6. Reeuwijk 2 7 4 25˝
7. Ashtapada 1 7 3 30˝ D 7. Groenoord 3 7 3 22˝ 7. W.S.V. 2 7 4 23˝
8. NRSG W. Steinitz 3 7 1 29 D 8. Maassluis 2 7 1 15˝ D 8. Ommoord 1 7 4 23 D
Derde klasse C Derde klasse D Derde klasse E
1. Eeuwig Schaak 2 7 14 44 K 1. Groenoord 2 7 14 39 K 1. Rock 1 6 11 29 K
2. Het Houten Paard 1 7 10 35 2. Schiedam 3 7 10 33˝ 2. Overschie 4 6 10 34
3. Ashtapada 2 7 7 25˝ 3. Schiebroek/W.Regina 5 7 8 29˝ 3. Reeuwijk 1 6 8 30˝
4. Spijkenisse 2 7 7 25 4. Rock 2 7 7 27˝ 4. Onésimus 1 6 7 26
5. De Zwarte Pion 2 7 6 29 5. NRSG W. Steinitz 4 7 6 25 5. Shah Mata 4 6 4 19˝
6. Numansdorp 1 7 6 26˝ 6. Overschie 5 7 4 26 6. Charlois Europoort 7 6 2 16
7. Westmaas 1 7 4 20 7. Shah Mata 3 7 4 22˝ 7. Schiebroek/W.Regina 6 6 0 13
8. Ontspanning 1 7 2 19 D 8. Caballo Blanco 1 7 3 21 D Papendrecht 2 teruggetrokken
Derde klasse F Vierde klasse A Vierde klasse B
1. Papendrecht 1 6 9 30 K 1. Gouda Bloemendaal 1 6 10 29 K 1. Lekkerkerk 1 6 11 36 K
2. Zwijndrecht 2 6 9 29 2. Reeuwijk 3 6 8 25˝ 2. De IJssel 1 6 10 32˝
3. Het Houten Paard 2 6 8 28 3. Berkel 2 6 7 26 3. Schoonhoven 2 6 7 23
4. De Alblasserwaard 1 6 7 23˝ 4. Zevenhuizen 1 6 6 24 4. Capelle 3 6 5 20˝
5. Eeuwig Schaak 3 6 5 22 5. Ommoord 2 6 5 21˝ 5. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 6 5 19
6. Barendrecht 1 6 4 23 6. De IJssel 2 6 4 22˝ 6. Lombardijen 3 6 2 19
7. Alblasserdam 2 6 0 12˝ D 7. Moerkapelle 2 6 2 19˝ 7. Gouda Bloemendaal 2 6 2 18
SWR 7 na 5e ronde teruggetrokken
Vierde klasse C Vierde klasse D Vierde klasse E
1. Dordrecht 4 6 12 37 K 1. Rokado 1 6 9 28˝ K 1. A.S.V. Indus 1 6 11 34˝ K
2. Lombardijen 2 6 7 26˝ 2. Beijerland 2 6 9 28 2. Vierpaarden 2 6 9 32
3. De Juiste Zet 1 6 7 26˝ 3. 't Hussie 1 6 8 28 3. Ashtapada 3 6 9 29
4. IJsselmonde 2 6 7 25 4. 't Springende Peert 2 6 8 26 4. Spijkenisse 3 6 6 24
5. Pionier/H.I.Ambacht 1 6 4 20˝ 5. Dordrecht 5 6 4 25˝ 5. Het Houten Paard 4 6 4 21
6. Barendrecht 2 6 3 16 6. Numansdorp 2 6 3 20 6. De Pionier 2 6 3 17˝
7. 't Springende Peert 3 6 2 16˝ 7. Vierpaarden 3 6 1 12 7. Groenoord 4 6 0 10
Vierde klasse F Vierde klasse G
1. Het Zwarte Paard 2 6 10 27˝ K 1. NS-Rotterdam 1 5 8 23˝ K
2. Unilever 2 6 9 27 2. De Pionier 1 5 6 24
3. Shell 2 6 7 26˝ 3. Unilever 3 5 6 21˝
4. H.V.O. 4 6 7 24˝ 4. Shell 3 5 6 20
5. Wester Toren 2 6 5 24˝ 5. RSR Ivoren Toren 3 5 4 20˝
6. Lombardijen 4 6 3 18 6. Ashtapada 4 5 0 10˝
7. Shah Mata 5 6 1 20 Spangen 4 na 5e ronde teruggetrokken