Eindstanden RSB-competitie seizoen 1991/1992
Promotieklasse Eerste klasse A Eerste klasse B
1. Ortec-C.S.V. 2 7 11 34˝ K 1. Volmac Rotterdam 4 7 12 34 K 1. NRSG W. Steinitz 1 7 12 31 K
2. Hillegersberg 1 7 9 32 2. Shah Mata 1 7 8 30˝ 2. Messemaker 1 7 11 32˝
3. H.V.O. 1 7 8 29˝ 3. Charlois Europoort 3 7 8 30˝ 3. S.O.'81 2 7 8 30
4. RSR Ivoren Toren 1 7 8 29˝ 4. Parsifal 1 7 8 28˝ 4. Volmac Rotterdam 5 7 7 29
5. Krimpen a/d IJssel 2 7 6 28 5. Zwijndrecht 1 7 8 27 5. HZP Schiedam 1 7 7 28
6. Moerkapelle 1 7 6 25˝ 6. Sliedrecht 1 7 6 26 6. Schiebroek/W.Regina 1 7 5 27˝
7. Barendrecht 1 7 4 23˝ D 7. Schiebroek/W.Regina 2 7 4 24 D 7. De IJssel 1 7 4 25˝ D
8. Spijkenisse 2 7 4 21˝ D 8. De Zwarte Pion 1 7 2 23˝ D 8. Shell 1 7 2 20˝ D
Tweede klasse A Tweede klasse B Tweede klasse C
1. Onésimus 1 7 12 36 K 1. Overschie 2 7 14 41˝ K 1. Rokado 1 7 12 32˝ K
2. Krimpen a/d IJssel 3 7 10 32˝ 2. Reeuwijk 1 7 11 33 2. Dordrecht 2 7 10 34
3. Overschie 3 7 10 30 3. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7 10 33 3. Spijkenisse 3 7 9 31
4. Messemaker 2 7 8 28 4. S.O.'81 3 7 7 30 4. Ortec-C.S.V. 4 7 7 28
5. Groenoord 2 7 7 27˝ 5. H.V.O. 2 7 7 28 5. De Penning 1 7 6 27
6. HZP Schiedam 2 7 5 27˝ 6. Ortec-C.S.V. 3 7 5 26˝ 6. Rock 1 7 5 27
7. E.B.S.V. 1 (-2) 7 1 23 D 7. Berkel 1 7 2 19˝ D 7. Charlois Europoort 5 7 5 23 D
8. Maassluis 1 7 1 19˝ D 8. Krimpen a/d IJssel 4 7 0 12˝ D 8. Het Houten Paard 1 7 2 20˝ D
Tweede klasse D Derde klasse A Derde klasse B
1. Charlois Europoort 4 7 13 33˝ K 1. De Pionier 1 7 12 36˝ K 1. Reeuwijk 2 6 12 34 K
2. Groothoofd 2 7 12 34˝ 2. Oostflakkee 1 7 12 35˝ 2. Schiebroek/W.Regina 4 6 6 28
3. NRSG W. Steinitz 2 7 10 33 3. Beijerland 1 7 9 32 3. S.O.'81 4 6 6 24
4. IJsselmonde 1 7 5 27 4. 't Springende Peert 1 7 8 32 4. Gouda Bloemendaal 1 6 5 22˝
5. Zwijndrecht 2 7 5 26 5. Numansdorp 1 7 4 25 5. NRSG W. Steinitz 4 6 5 20
6. Lombardijen 1 7 5 24˝ 6. De Zwarte Pion 2 7 4 23˝ 6. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 6 4 20˝
7. Dordrecht 3 7 5 24 D 7. Stellendam 1 7 4 22 D 7. Moerkapelle 2 6 0 19 D
8. Rock 2 7 1 21˝ D 8. Het Houten Paard 2 7 3 17˝ D Schoonhoven 2 na 3e ronde teruggetrokken
Derde klasse C Derde klasse D Derde klasse E
1. Schiebroek/W.Regina 3 6 12 31˝ K 1. Alblasserdam 1 7 14 39 K 1. Barendrecht 2 7 12 36 K
2. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 6 10 30˝ 2. Primus Inter Pares 1 7 12 37 2. Groothoofd 3 7 11 36
3. Spijkenisse 4 6 6 26˝ 3. RSR Ivoren Toren 2 7 7 34 3. Papendrecht 2 7 10 36˝
4. Ortec-C.S.V. 5 6 6 26 4. Ashtapada 1 7 7 30˝ 4. Sliedrecht 4 7 8 30
5. De IJssel 2 6 6 24 5. Onésimus 3 7 7 27˝ 5. Alblasserdam 2 7 4 21
6. Groenoord 4 6 2 16˝ 6. Hillegersberg 3 7 5 21 6. Eeuwig Schaak 2 7 4 20
7. Reeuwijk 3 6 0 13 D 7. Lombardijen 2 7 4 22 D 7. Zwijndrecht 4 7 4 19 D
Wester Toren 1 na 1e ronde teruggetr. 8. Charlois Europoort 6 7 0 13 D 8. Dordrecht 4 7 3 25˝ D
Derde klasse F Derde klasse G Derde klasse H
1. Sliedrecht 3 7 14 42˝ K 1. Hillegersberg 2 7 12 34 K 1. Onésimus 2 7 14 36˝ K
2. Zwijndrecht 3 7 11 34˝ 2. Groenoord 3 7 10 30˝ 2. W.S.V. 1 7 12 38˝
3. Shah Mata 2 7 10 30 3. Overschie 4 7 8 31˝ 3. Unilever 1 7 9 31
4. Eeuwig Schaak 1 7 8 33 4. Volmac Rotterdam 6 7 7 30 4. RSR Ivoren Toren 3 7 8 34˝
5. Groothoofd 4 7 6 26˝ 5. Schiebroek/W.Regina 5 7 6 28 5. Caballo Blanco 1 7 5 21˝
6. Dordrecht 5 7 4 23 6. NRSG W. Steinitz 3 7 6 25˝ 6. Rock 3 7 4 20˝
7. R.E.T. 1 (-2) 7 1 17˝ D 7. Schoonhoven 1 7 5 27˝ D 7. Shah Mata 3 7 2 20˝ D
8. Papendrecht 2 (-2) 7 -2 17 D 8. S.O.'81 5 7 2 17 D 8. Spijkenisse 5 7 2 20 D
Vierde klasse A Vierde klasse B Vierde klasse C
1. Ortec-C.S.V. 6 6 12 39˝ K 1. HZP Schiedam 3 6 12 33˝ K 1. E.B.S.V. 2 6 12 33˝ K
2. Shell 2 6 7 24˝ P 2. Messemaker 3 6 10 29 P 2. W.S.V. 3 6 9 30 P
3. Overschie 5 6 6 22˝ 3. Lekkerkerk 1 6 7 26 P 3. Onésimus 4 6 5 23
4. Parsifal 2 (-2) 6 5 26˝ 4. H.V.O. 4 6 5 22˝ 4. Groenoord 5 6 5 22˝
5. Barendrecht 3 (-2) 6 4 20˝ 5. Krimpen a/d IJssel 5 6 4 21˝ 5. HZP Schiedam 4 6 5 22
6. S.O.'81 6 6 2 18˝ 6. W.S.V. 4 6 4 17 6. De IJssel 3 6 4 23˝
7. Moerkapelle 3 6 2 16 7. Maassluis 2 6 0 18˝ 7. Ortec-C.S.V. 7 6 2 13˝
Vierde klasse D Vierde klasse E Vierde klasse F
1. H.V.O. 3 6 11 35 K 1. De Willige Dame 1 6 12 34 K 1. De Pionier 2 6 8 28 K
2. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 6 9 33˝ P 2. IJsselmonde 2 6 10 29 P 2. Ontspanning 1 6 8 27˝ P
3. W.S.V. 2 6 9 30˝ P 3. De Pionier 3 6 8 26 P 3. Ashtapada 2 6 8 23 P
4. Lombardijen 3 6 6 18˝ 4. Dordrecht 6 6 5 25˝ 4. Spijkenisse 6 6 4 16
5. Rock 4 6 4 20 5. Eeuwig Schaak 3 6 5 24˝ 5. Oostflakkee 2 6 2 14˝
6. Schiebroek/W.Regina 6 6 2 18˝ 6. Papendrecht 3 6 2 17 6. Numansdorp 2 6 0 11
7. De Pionier 4 6 1 12 7. Sliedrecht 5 6 0 12