Eindstanden RSB-competitie seizoen 1998/1999
Promotieklasse Eerste klasse A Eerste klasse B
1. Moerkapelle 1 7 13 37 K 1. Rokado 1 7 11 30 K 1. Shah Mata 1 7 14 39 K
2. Sliedrecht 1 7 11 34˝ P 2. Rotterdam 4 7 10 33 P 2. Overschie 2 7 10 33
3. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7 11 33 3. Zwijndrecht 1 7 10 31˝ 3. RSR Ivoren Toren 2 7 10 29˝
4. Ortec-C.S.V. 2 7 6 26˝ 4. Dordrecht 2 7 9 29 4. Messemaker 1847 2 7 6 28˝
5. Schiebroek/W.Regina 1 7 6 26 5. Charlois Europoort 3 7 6 28˝ 5. Hillegersberg 2 7 6 26˝
6. HZP Schiedam 1 7 5 24˝ 6. S.O.'81 1 7 5 23˝ 6. W.S.V. 1 7 4 21
7. NRSG W. Steinitz 1 7 4 25˝ D 7. Shah Mata 2 7 4 28 D 7. Groenoord 2 7 3 25˝ D
8. Spijkenisse 2 7 0 17 D 8. Sliedrecht 2 7 1 20˝ D 8. Sliedrecht 3 7 3 21 D
Tweede klasse A Tweede klasse B Tweede klasse C
1. De Willige Dame 1 7 12 40 K 1. Ortec-C.S.V. 3 7 13 39 K 1. CHESS 1 7 14 39˝ K
2. De Penning 1 7 12 33 P 2. Reeuwijk 1 7 11 34˝ 2. CIOB/Groothoofd 2 7 12 32˝
3. Caballo Blanco 1 7 10 33 3. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7 10 32 3. Onésimus 1 7 9 30
4. De Zwarte Pion 1 7 9 32 4. Schiebroek/W.Regina 2 7 8 31˝ 4. Dordrecht 3 7 8 28
5. De Pionier 1 7 5 26˝ 5. Overschie 3 7 8 24 5. Lombardijen 1 7 7 31
6. Ashtapada 1 7 3 23˝ 6. NRSG W. Steinitz 2 7 4 26˝ 6. Schiebroek/W.Regina 3 7 3 21˝
7. Het Houten Paard 1 7 3 21 D 7. Moerkapelle 2 7 2 18 D 7. Rock 1 7 2 21˝ D
8. Shah Mata 3 7 2 15 D 8. RSR Ivoren Toren 3 7 0 18˝ D 8. Shah Mata 4 7 1 20 D
Tweede klasse D Derde klasse A Derde klasse B
1. Krimpen a/d IJssel 2 7 13 35 K 1. Spijkenisse 4 7 13 39 K 1. Spijkenisse 3 7 12 38˝ K
2. De IJssel 1 7 11 33˝ 2. CIOB/Groothoofd 3 7 13 38˝ 2. 't Springende Peert 1 7 12 38
3. Rotterdam 5 7 9 34 3. De Willige Dame 2 7 9 31˝ 3. De Pionier 2 7 10 33
4. S.O.'81 2 7 6 27˝ 4. Krimpen a/d IJssel 4 7 8 30˝ 4. Charlois Europoort 4 7 7 27
5. Papendrecht/Albl. 1 7 6 27 5. Schoonhoven 2 7 7 28 5. Eeuwig Schaak 1 7 7 26
6. Groenoord 3 7 5 23 6. Papendrecht/Albl. 2 7 4 23 6. Ashtapada 2 7 4 18˝
7. Unilever 1 7 4 25 D 7. Hendrik-Ido-Ambacht 3 7 2 18˝ 7. R.E.T. 1 7 3 22˝
8. CHESS 2 7 2 19 D 8. Dordrecht 5 7 0 15 D 8. Groenoord 5 7 1 20˝ D
Derde klasse C Derde klasse D Derde klasse E
1. Zwijndrecht 2 7 13 40 K 1. De Zwarte Pion 2 7 13 39˝ K 1. E.B.S.V. 1 7 14 41˝ K
2. Dordrecht 4 7 11 36˝ 2. Beijerland 1 7 13 39˝ P 2. Krimpen a/d IJssel 3 7 12 36˝
3. Ortec-C.S.V. 4 7 11 36˝ 3. Stellendam 1 7 8 31 3. Schoonhoven 1 7 10 38
4. Onésimus 2 7 7 31˝ 4. Ontspanning 1 7 7 25˝ 4. IJsselmonde 1 7 7 29˝
5. Hendrik-Ido-Ambacht 2 7 7 25˝ 5. 't Springende Peert 2 7 6 22˝ 5. Overschie 4 7 7 25
6. Barendrecht 1 7 5 25 6. Numansdorp 1 7 5 25˝ 6. S.O.'81 3 7 4 23˝
7. Lombardijen 3 7 2 13˝ 7. De Pionier 3 7 4 24 7. Ortec-C.S.V. 5 7 2 17˝
8. Sliedrecht 4 (-2) 7 -2 15˝ D 8. Lombardijen 2 7 0 16˝ D 8. Moerkapelle 3 7 0 12˝ D
Derde klasse F Derde klasse G Derde klasse H
1. Messemaker 1847 3 7 14 47˝ K 1. Messemaker 1847 4 7 14 37 K 1. Hendrik-Ido-Ambacht 1 7 12 32 K
2. Maassluis 1 7 12 41˝ 2. Groenoord 4 7 10 33˝ 2. HZP Schiedam 2 7 11 37
3. RSR Ivoren Toren 4 7 8 28 3. W.S.V. 2 7 9 35˝ 3. Messemaker 1847 5 7 9 32˝
4. Hillegersberg 3 7 8 25˝ 4. Primus Inter Pares 1 7 9 30 4. Rotterdam 6 7 8 32
5. Maasstad '87 1 7 5 23 5. HZP Schiedam 3 7 6 23˝ 5. De IJssel 2 7 5 27
6. NRSG W. Steinitz 4 7 5 21˝ 6. E.B.S.V. 2 7 5 26˝ 6. Zwijndrecht 3 7 5 23˝
7. Krimpen a/d IJssel 5 7 4 20˝ 7. Ortec-C.S.V. 6 7 3 20 7. NRSG W. Steinitz 3 7 4 22˝
8. Groenoord 6 7 0 16˝ D 8. CHESS 3 7 0 18 D 8. Nieuwerkerk a/d IJ. 3 7 2 17˝ D
Vierde klasse A Vierde klasse B Vierde klasse C
1. Charlois Europoort 5 6 12 35˝ K 1. Berkel 1 6 10 34 K 1. W.S.V. 3 7 13 39˝ K
2. Spijkenisse 5 6 8 25˝ P 2. Hillegersberg 4 6 8 23˝ P 2. De Zwarte Pion 3 7 13 38 P
3. W.S.V. 5 6 6 23˝ P 3. Nieuwerkerk a/d IJ. 4 6 7 28 P 3. Maassluis 2 7 10 29 P
4. Ortec-C.S.V. 7 6 6 23 4. Schiebroek/W.Regina 4 6 7 24˝ 4. CIOB/Groothfd 4 (-2) 7 5 30
5. E.B.S.V. 3 6 5 22˝ 5. Barendrecht 2 6 4 19 5. Shah Mata 5 7 5 24
6. De IJssel 3 6 4 23 6. W.S.V. 4 6 3 21˝ 6. Papendrecht/Albl. 3 7 4 21˝
7. S.O.'81 4 6 1 15 7. Eeuwig Schaak 2 6 3 17˝ 7. De Pionier 4 7 3 24˝
8. Krimpen a/d IJssel 6 7 1 17˝